Миколаївський центр соціологічних досліджень

Молодіжна платформа «Be Profi»

При «Миколаївському центрі соціологічних досліджень» Чорноморського національного університету імені Петра Могили функціонує студентський науковий гурток «Молодіжна платформа «Be Profi». На базі цієї молодіжної платформи відбуваються обговорення актуальних питань соціологічної науки та зустрічі з професіоналами, що працюють у сфері соціології та дотичних до неї галузях господарської діяльності. Зустрічі відбуваються регулярно – один раз на три місяці. 

На сучасному етапі розвитку суспільства, в епоху інформації, з’явилася велика кількість нових і невідомих раніше професій, в яких можуть реалізувати себе випускники спеціальності «Соціологія»: ком’юніті-менеджер, PR-менеджер та ін. Такі слова заполонили ринок праці та продовжують успішно просочуватися у наше повсякденне життя. Сьогодні для молоді та деяких роботодавців вже знайома професія SMM-менеджер. Але для багатьох ця професія ще досі є невідомою. Що повинна робити ця людина, які у неї обов’язки, який рівень освіти у неї має бути? «Молодіжна платформа «Be Profi» організовує зустрічі з відомими та обізнаними людьми в цій сфері, які проводять тренінги на різноманітну тематику.

Зокрема 16.10.2018 р. до «Молодіжної платформи «Be Profi» в якості спікера була запрошена Олександра Орлова – smm-фахівець, засновниця компанії «CLOUD». У свої 20 років Олександра Орлова не лише навчається у ВНЗ та допомагає батькам, а й має свою невелику компанію. У рамках зустрічі на тему «Instagram як бізнес» пані Олександра розповідала про те, як розробити свій бренд та яким чином слід «просувати» його у соціальній мережі Instagram, яким чином можна заробляти завдяки цій діяльності, та що для цього необхідно робити.

«Молодіжна платформа «Be Profi»  – чудова можливість для студентів спеціальності «Соціологія» ЧНУ ім. П. Могили визначитись зі своїми життєвими цілями, замислитись над тим, чим займатися в майбутньому та відкрити для себе нові шляхи реалізації свого потенціалу.